Zdrowie i uśmiech dzieci, to najważniejsze przesłanie naszych zajęć!

Dzięki ćwiczeniom dzieci znacząco poprawiają sprawność ruchową, koordynację całego ciała, uczą się różnych form tańca.
Przebywanie w grupie rówieśników sprawia, że nasze pociechy stają się bardziej otwarte, komunikatywne, odważne, rozwijają się społecznie i emocjonalnie, a także uczą się dyscypliny.

Kids Dance (4-6 lat)

To zajęcia taneczne oswajające z rytmem i muzyką poprzez naukę i zabawę.
Zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych dzieci. Uczą poznawania podstawowych kroków i figur tanecznych oraz wspólnej zabawy przy muzyce, uczą koordynacji i poprawiają sprawność ruchową dziecka, a także uwrażliwiają na muzykę, ruch i piękno. Staramy się by zajęcia przynosiły dzieciom wiele radości i uśmiechu. To najlepsza droga rozwoju Twojego dziecka.

Balet

Gracja, lekkość i elegancja w każdym ruchu. Zajęcia rytmiczne, które umuzykalniają dzieci. Uczymy prostych kroków tanecznych i choreograficznych, które pomagają w rozwoju fizycznym i orientacji przestrzennej.
Zajęcia wpływają pozytywnie na koordynację ruchową i sprawność fizyczną dzieci. Nauka prawidłowej postawy ciała, płynności i estetyki ruchów. Dzieci uczą się samodzielności, odpowiedzialności i dyscypliny, a także współdziałania w grupie.

Hip-hop (taniec nowoczesny)

Wspaniała forma aktywności połączona z pożytecznym treningiem. Swobodna nauka kroków i układów tanecznych wspomagająca koordynację ruchową. Fantastyczny sposób uwolnienia emocji i odkrycia w sobie pasji, a także poznania nowych przyjaciół. Zajęcia łączące wiele form tańca nowoczesnego. Dzieci poznają własne ciało, uczą się koordynacji oraz współpracy w grupie.

Godziny otwarcia

 

Pn – Pt: 16:00 – 21:00
Sb – Nd: nieczynne

Kontakt

 

ul. Warszawska 25
05-660 Warka

mobile: 798 878 166
tel.: 48 366 34 34
e-mail: recepcja.warka@klubforma.pl

Lokalizacja

 

DOFINANSOWANIA

 

Twój pomysł, europejskie pieniądze.
Witryna współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 – 2013

 

Podmiot otrzymał wsparcie z Subwencji Finansowej w 2020 roku oraz w 2021 roku. Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.