Aby skutecznie walczyć z nadwagą/otyłością, poprawić kondycję i sprawność organizmu oraz pięknie wymodelować sylwetkę, przygotowaliśmy dla Ciebie trzy indywidualne rozwiązania.

Poprzez promowanie aktywności fizycznej w połączeniu z zasadami zdrowego i racjonalnego odżywiania, pragniemy skutecznie walczyć z każdą Twoją słabością.

Propozycja 1
 • Skorzystaj z programu „CHUDNIJ ZDROWO” – który gwarantuje utratę do 10 kg w 3 miesiące!
Propozycja 2
 • Umów się na analizę zdrowia i konsultację z trenerem personalnym.
 • Ćwicz co najmniej 2,3 razy w tygodniu pok okiem trenera.
 • Dołącz zdrową dietę, odpowiednio zbilansowaną na utratę tkanki tłuszczowej.
Propozycja 3
 • Z grafiku zajęć fitness wybieraj zajęcia z kategorii: spalanie i kondycja oraz rzeźba i spalanie.

Jeśli Twoje dziecko źle się czuje w grupie lub po prostu się wstydzi…
Przyjdź do nas.
Zaproponujemy Ci indywidualne rozwiązanie.

Aby Twoje dziecko miało indywidualną terapię odchudzającą, mamy dla Ciebie kilka propozycji:

 1. Przyjdź do nas i powiedz jakie masz potrzeby i oczekiwania.
 2. Zapisz dziecko na zajęcia ruchowe lub indywidualne treningi.
 3. Umów się na spotkanie z trenerem personalnym.
 4. Umów się na spotkanie z dietetykiem.

W zależności od wieku dziecka, możliwe są ćwiczenia na siłowni lub sali fitness. Zajęcia z trenerem personalnym odbywają się indywidualnie lub w kilku osobowych grupach.

Konsultacja wstępna

Na pierwszej wizycie uzyskasz wszelkie niezbędne informacje na temat swojej wagi i budowy ciała. Dzięki specjalistycznym badaniom pomiarowym oceniona zostanie twoja aktualna masa i poziom tkanki tłuszczowej.
Dzięki uzyskanym wynikom dowiesz się m.in. czy twój organizm posiada dostateczną ilość tkanki mięśniowej, jakie jest jego zapotrzebowanie na kalorie, ile musisz naprawdę ważyć oraz ile potrzebujesz czasu by zrzucić zbędne pokłady tłuszczu. Wynik specjalistycznego badania masy i składu ciała obejmuje ponad 20 różnych danych, które przedstawimy ci w obrazowym i zrozumiałym ujęciu graficznym.
Ponadto, zostanie przeprowadzony wywiad na temat twojego dotychczasowego stylu życia, spędzania czasu, twoich upodobań żywieniowych, stanu zdrowia, przebytych chorób, stosowanych leków, itd. Wszystko po to aby nowa stworzona dieta nie była dla Ciebie katorgą, lecz prawdziwą przyjemnością. Przeprowadzenie tak dokładnych badań i analiz jest bardzo ważne dla prawidłowego opracowania programu dietetycznego.
Czas: około 30 minut.

Program dietetyczny

Materiał który zostanie dla ciebie opracowany zawiera kilkadziesiąt stron opisów, tabel i rysunków. Znajdziesz tam między innymi:
szczegółowy wydruk analizy masy, składu ciała, potrzeb i wydatków kalorycznych, realnie wyznaczone cele oraz wszystkie niezbędne do tego objaśnienia opracowane w formie pisemnej i graficznej szczegółową analizę i ocenę dotychczasowego sposobu żywienia. Ujęcie tabelaryczne wszystkich braków i nieprawidłowości w diecie. Ocenia się między innymi: podaż kalorii, białek, węglowodanów i tłuszczów, bada podaż kwasów tłuszczowych i wzajemne proporcje między nimi, ocenia się spożycie wszystkich najważniejszych witamin i minerałów oraz inne.
Dokładny opis tekstowy wszystkich nieprawidłowości i błędów żywieniowych jakie zostały popełnione w twojej diecie, ich powiązanie ze stanem zdrowia oraz budową ciała indywidualnie dopasowany plan dietetyczny, z dokładnym rozpisaniem jadłospisu na każdy dzień terapii (pierwszy plan dietetyczny układany jest na 14 dni)specjalnie dobrany zestaw zadań terapeutycznych.

dietetyk-01

mgr Katarzyna Pruszkowska

dobry-dietetyk-logo

Ponadto otrzymasz specjalnie opracowany skrypt „Tabele kaloryczne produktów i potraw” (ok. 70 stron), gdzie znajdziesz informacje o wartości energetycznej prawie 1500 najpopularniejszych produktów żywnościowych i potraw. Tabele służą do odszukania zamienników w diecie, a także dla samej wiedzy na temat kaloryczności poszczególnych produktów.
Wszystko to otrzymasz w przejrzystej i profesjonalnej formie, zrozumiale i fachowo!

Wizyta kontrolna

Każde kolejne spotkanie dostarczy Ci nowych, ciekawych spostrzeżeń. Wizyta zawsze rozpoczyna się badaniem masy i składu ciała, aby ocenić na ile ustalony program dietetyczno-terapeutyczny wpłynął na Twoje wyniki. Dowiesz się wówczas, czy i w jakim stopniu zmieniała się Twoja budowa ciała. Przeanalizujemy to bardzo dokładnie. Otrzymasz specjalistyczny wydruk zawierający kilkadziesiąt różnych analiz danych, a także specjalny, niezwykle obrazowy wykres ukazujący jak w twoim organizmie zmienił się poziom masy, tkanki tłuszczowej i masy beztłuszczowej, a także ile potrzebujesz jeszcze czasu do osiągnięcia wyznaczonego celu.
W dalszej kolejności wyjaśnimy sobie wspólnie wszelkie wątpliwości oraz wskażemy jak pokonać pojawiające się trudności. Ustalony zostanie dla ciebie nowy plan dietetyczny, nowe zadania wsparcia psychologicznego i omówione kolejne kroki terapii.
Czas: około 20 minut.

MASAŻE MODELUJĄCE SYLWETKĘ/ WSPOMAGAJĄCE ODCHUDZANIE

Odchudzający

Masaż okolic objętych tkanką tłuszczową. Zadaniem tego rodzaju masażu jest rozbicie podskórnej tkanki tłuszczowej i poprawienie krążenia krwi, co w efekcie przyspiesza jej wypłukanie z organizmu. Dodatkowo usprawnia usunięcie toksyn z organizmu oraz poprawia ukrwienie skóry i mięśni oraz przyspiesza przemianę materii.
Masaż wykonywany jest przy użyciu kosmetyków stymulujących metabolizm komórek, a także likwidujących tkankę tłuszczową. Celem osiągnięcie lepszego efektu, wskazane są ćwiczenia oraz zdrowa dieta.

klub fitness masaż odchudzanie
Antycellulitowy

Jest to zabieg intensywny, masowane są okolice objęte cellulitem. W trakcie masażu następuje rozbicie tkanki tłuszczowej na mniejsze cząsteczki, co ułatwia organizmowi wydalenie ich. Dodatkowo poprzez mocne pobudzenie krążenia usprawniony zostaje metabolizm tkanek, wszystkie procesy zachodzą sprawniej. Skóra staje się jędrna, elastyczna i wyraźnie wygładzona. Kuracja jest wspomagana poprzez wykonywanie masażu na oliwkach zawierających składniki wspomagające redukcję cellulitu. Po serii zabiegów skóra ma zdrowy wygląd, jest elastyczna i gładka.

Modelujący sylwetkę

Masaż odchudzający wykonywany przy użyciu kosmetyku rozgrzewającego, połączony z owinięciem ciała folią oraz treningiem cardio.

Seria zabiegów daje niesamowite efekty – spadek centymetrów w obwodach, skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna, następuję redukcja lub utrata cellulitu, nie mówiąc już o efekcie dodanym, czyli poprawie naszej kondycji!

W/w masaże wykonywane są także przy użyciu bańki chińskiej.

Pełna oferta masażu dostępna jest w zakładce SPA.

Wskaźnik BMI (Body Mass Index) informuje czy nasza waga jest prawidłowa. BMI jest stosunkiem masy ciała (w kilogramach) do wzrostu (w metrach) podniesionego do kwadratu. Wskaźnik ten wykorzystywany jest przede wszystkim do oceny ryzyka pojawienia się groźnych chorób: miażdżycy, choroby niedokrwiennej serca, udaru mózgu, cukrzycy, czy nawet nowotworów. Większość tych chorób jest związana z otyłością i dlatego kalkulator BMI to łatwy i szybki sposób na sprawdzenie, czy nasza waga jest prawidłowa.

Przedziały BMI:
 • poniżej 16,0 – wygłodzenie
 • 16,0 – 16,9 – wychudzenie
 • 17,0 – 18,4 – niedowaga
 • 18,5 – 24,9 – wartość prawidłowa
 • 25,0 – 29,9 – nadwaga
 • 30,0 – 34,9 – I stopień otyłości
 • 35,0 – 39,9 – II stopień otyłości (otyłość kliniczna)
 • 40,0 i więcej – III stopień otyłości (otyłość skrajna)

Godziny otwarcia

 

Pn – Pt: 16:00 – 21:00
Sb – Nd: nieczynne

Kontakt

 

ul. Warszawska 25
05-660 Warka

mobile: 798 878 166
tel.: 48 366 34 34
e-mail: recepcja.warka@klubforma.pl

Lokalizacja

 

DOFINANSOWANIA

 

Twój pomysł, europejskie pieniądze.
Witryna współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 – 2013

 

Podmiot otrzymał wsparcie z Subwencji Finansowej w 2020 roku oraz w 2021 roku. Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.