Cardio

Dzięki maszynom cardio poprawisz kondycję i ogólnorozwojową sprawność ruchową, zwiększysz wydolność organizmu, a przede wszystkim spalisz tkankę tłuszczową!
Szeroki wybór sprzętu – bieżnie, trenażery, rowery, steppery – pozwoli Ci na różnorodny trening, ściśle dopasowany do Twoich potrzeb oraz możliwości.

Klub fitness Warka
Klub fitness Warka

Urządzenia siłowe

Urządzenia siłowe posłużą Ci do pracy nad siłą organizmu, ukształtowaniem sylwetki, a także w zależności od rodzaju treningu, uzupełnią proces spalania tkanki tłuszczowej. To właśnie tutaj wykonasz trening najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom.

Strefa funkcjonalna

W strefie funkcjonalnej skupisz się na ćwiczeniach, które naśladują ruchy wykonywane przez nas w życiu codziennym (przysiady, sięganie, obracanie się, podnoszenie przedmiotów z Podłogi, unoszenie przedmiotów nad głowę). Ten typ ćwiczeń mniej zużyje mięśnie i stawy, a także poprawi koordynację, równowagę i stabilność. Uginanie przedramion z hantlami nie przekłada się na życie codzienne, ale uginanie przedramion połączone z przysiadem jest jak podnoszenie dziecka. Ćwiczenia funkcjonalne dodają kondycji ciału, dzięki czemu możesz poruszać się bardziej wydajnie podczas wykonywania codziennych czynności, a także unikniesz urazów.

Klub fitness Warka

Analiza zdrowia

Polega na przeprowadzeniu wywiadu zdrowotnego, wykonaniu testu wydolnościowego oraz pomiarze masy składu ciała(tj. masa tkanki tłuszczowej, masa tkanki mięśniowej, zawartość wody w organizmie). Na podstawie wyników analizy, trener optymalnie dopasuje plan treningowy, a swój cel treningowy osiągniesz szybciej niż myślisz!

Godziny otwarcia

 

Pn – Pt: 16:00 – 21:00
Sb – Nd: nieczynne

Kontakt

 

ul. Warszawska 25
05-660 Warka

mobile: 798 878 166
tel.: 48 366 34 34
e-mail: recepcja.warka@klubforma.pl

Lokalizacja

 

DOFINANSOWANIA

 

Twój pomysł, europejskie pieniądze.
Witryna współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 – 2013

 

Podmiot otrzymał wsparcie z Subwencji Finansowej w 2020 roku oraz w 2021 roku. Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.