Magdalena Woszczak-Paprocka

Magda od lat kocha aktywność fizyczną! Z fitness-em zaprzyjaźniła się 7 lat temu, który bezwarunkowo, stał się jej pasją. Uprawnienia instruktorskie zdobyła w Polskiej Akademii Sportu. Ponadto, systematycznie i konsekwentnie poszerza swoje kompetencje uczestnicząc w konwencjach, szkoleniach i wielu innych imprezach fitness. Jej drugą pasją jest kuchnia i zdrowe odżywianie, którą poza aktywnością fizyczną będzie Was zarażać każdego dnia :). Z niecierpliwością czeka na wspólne "spotkania" na sali, w czasie których pomoże Wam zrozumieć swoje dwa przesłania: „Ciało jest jak plastelina i możesz z nim zrobić wszystko, a ograniczenia masz tylko w głowie” oraz „Jesteś tym co jesz”. Razem możemy więcej!

Godziny otwarcia

 

Pn – Pt: 16:00 – 21:00
Sb – Nd: nieczynne

Kontakt

 

ul. Warszawska 25
05-660 Warka

mobile: 798 878 166
tel.: 48 366 34 34
e-mail: recepcja.warka@klubforma.pl

Lokalizacja

 

DOFINANSOWANIA

 

Twój pomysł, europejskie pieniądze.
Witryna współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 – 2013

 

Podmiot otrzymał wsparcie z Subwencji Finansowej w 2020 roku oraz w 2021 roku. Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju.